Bandag Hakkında

Bandag Lastik Kaplama


Bandag'la kaplanmış lastiklerin mükemmeliyeti, Bandag'ın sofistike ve yüksek standartlara sahip kaplama metodunun doğrudan bir sonucudur. Kullanılan yüksek teknoloji, Bandag kaplama metodunun her aşamasını etkin ve hatasız hale getirir.


Sürekli peşinde olduğumuz teknik gelişim; filonuzun kaliteyi, güvenirliği ve güvenliği birleştiren kaplanmış lastikleri temin etmesini sağlar. Bandag metodu ile, kaplanmış lastiklerden de yeni lastiklere eşdeğer performans alabilirsiniz.


Lastik kaplama, bir taraftan filoların lastik maliyetlerini azaltırken, bir taraftan da doğal kaynakları daha tutumlu kullanmamızı sağlayan güvenilir bir çözümdür. Günümüzde Avrupa'da kullanılan her 3 kamyon lastiğinden 1'i kaplanmış lastiktir.

 

Akıllı Seçim


50 yılı aşkın süredir Bandag bayileri istikrarlı bir şekilde en üst kalite lastik kaplayarak Dünya çapında referans olmuşlardır. Bandag özel seçilmiş makineler, teknik bilgi ve çok titiz bir Bandag kaplama prosesi eğitimiyle bayilerini desteklemektedir.


Bandag, akıllı seçim.


Ekonomik

Bandag'ın geniş ürün yelpazesi, her uygulamada ve her coğrafik bölgede en üstün performanslı ürünleri kapsar. Bandag, filo için kilometre başına en düşük maliyeti sağlayan ürünler geliştirir…

Bandag, ekonomik seçim.

Doğal

Bir bandag kaplamasının üretilmesi için gereken enerji ve doğal kaynaklar yeni bir lastik için gerekenin çok küçük bir kısmıdır. Mümkün olduğu kadar çok karkasın kaplanmasıyla atılacak lastik sayısı önemli ölçüde azalır.

Bandag, doğal seçim.

Güvenilir

Lastik yatırımlarınızdan en uygun faydayı elde etmede doğru lastik bakımı ve karkas yönetimi anahtar rol oynar. Bandag bayisi, size profesyonel lastik yönetim programlarıyla desteklenen özel tasarımlı ürün ve hizmet paketi sunan ehliyetli uzmanınızdır.

Bandag Bayisi, güvenilir iş ortağınız.

Bandag Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayın...


Designed by Konseptiz