İnci Akü Hakkında

Kuruluşundan bugüne çok hızlı bir büyüme gösteren İnci Akü , 4 kıtadan 78 ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin lider akü ihracatçısıdır. Yurt dışında 90 distribütörü ile faaliyet gösteren İnci Akü, yurt içinde ise 250 ana bayi, 3.500 perakende ve 212 yetkili teknik servisi ile değiştirme piyasasına hizmet vermektedir.


İnci’den Yeni Nesil Aküler ; Formul A Super Heavy Duty  Aküleri


Yüksek çevirim ömrü, vibrasyona karşı yüksek dayanım, düşük iç direnç ve çok düşük sıcaklıklarda bile ekstra performans.  Özel tasarımı ile su kaybı ve sızıntı önlenmiştir.


NanoGold Start-Stop EFB,  Formul A, Formul A Asia Binek ve Hafif Ticari Araç Aküleri


Güçlendirilmiş yüksek kaliteli plakalara ek olarak Nano Kristal Teknolojisi ile hazırlanmış özel pasta formülü sayesinde, yeni nesil yüksek elektrik tüketimi olan araçlarda dahi hiçbir bakım gerektirmeden, ekstra uzun ömür ve ekstra performans sağlamaktadır. Formul A ve FormulAsia modelinde ise CA-CA gümüş kalay alaşımlı plakalar kullanılmıştır.

“Start-Stop yani “Dur-Kalk” sistemi, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda ya da trafik ışıklarında aracınız hareket etmediği zaman motoru otomatik olarak durdurup, sürücü debriyaja bastığı anda ise tekrar çalıştırarak, enerji kaybını önlemeye yardımcı bir sistemdir.”

Designed by Konseptiz