Ford Trucks - Yol Serisi

Şartlar, şehirler, yollar, iklimler değişir,

Yol Kamyonu, Ford Trucks’tır. İşte bu değişmez!

Kaç şehre gittiniz? Nasıl yolları teptiniz. Yükünüz zaten ağırdı, sadece konfor istediniz, bir de ekonomik olsun dediniz. Siz istediniz, Ford Trucks yaptı. Yıllardır yol kamyonu deyince ilk akla gelen marka olmamızı sağlayan da sizsiniz. Bu yüzden size Ford Trucks Yeni Yol Serisi’ni iftiharla sunuyoruz. Çünkü sizi çok iyi tanıyoruz.

Her koşula %100 uyum sağlayabilen, ekonomiden anlayan, konforu sonuna kadar hissettiren Yeni Yol Serisi ile her kilometrede kar edecek, yepyeni ergonomik kabini sayesinde her yolu konforla gideceksiniz. Merak etmeyin; artık standart donanıma dahil edilmiş disk frenler ve entegre motor freni ile her zaman güvendesiniz. 13 litre yeni Ecotorq motorlu versiyonlar için otomatik şanzıman, Intarder opsiyonu ile birlikte ek olarak 9 litre versiyonlarda da kırılgan yüklerinizi en yüksek emniyetle taşımanızı garanti eden havalı arka süspansiyon seçeneği ile farkı sonuna kadar hissedeceksiniz.

4x2 mi 6x2 mi ya da 8x2 mi dediniz? Yoksa yol süpürme araçlarından, çöp kamyonlarından mı bahsettiniz? İhtiyacınız olan ADR’li kamyonlar mı, hacimli yük taşımacılığa uygun Midilli araçlar mı? Hangi kullanım koşulundan ve üst yapıdan bahsederseniz, Ford Trucks Yol Serisi ile onu elde edersiniz. Her yükte, birlikte olalım istiyoruz. Ne dersiniz?

Designed by Konseptiz