Servis - Bakım

Aracınızın Hakettiği Servis & Bakım

Deneyimli, sertifikalı teknisyen ve danışmanlardan oluşan servis ekibimiz, aracın kabulünden teslimine kadar, markalarımıza özel uluslararası kalite standartlarını uyguluyor. 

En üst seviyedeki teknolojik altyapımız ile arıza tespitlerini sıfır hata ile yapabiliyor, hasarları hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Mühendislerimiz tarafından oluşturulan Araştırma ve Geliştirme Programımız sonucunda yaratılan özel yazılım ve donanımlarla araçları hassasiyetle test ediyor; onarım süreçlerini hızlıca planlıyoruz. Yapılan tüm işlemleri elektronik ortamda saklıyor; zamandan kazandırıyor ve aracın işletim süresini maksimuma çıkartıyoruz.

Periyodik Bakım Yaptırmanın Avantajları; 

•         Küçük sorunların büyüyerek yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler.

•         Hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.

•         Garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur.

 Ford Trucks Periyodik Bakım Stratejisi

2016 Model Yılı Ford Trucks araçlarla birlikte periyodik bakımlar olarak iki gruba ayrılmıştır.

•         Akıllı Motor Bakımları

•         Standart Mekanik Bakımları

Akıllı motor bakımı; Ford Trucks aracınızın üzerindeki sensörlerden alınan bilgilerin, motor kumanda ünitesinde (ECU) işlenerek motor yağ yaşlanmasının hesabı üzerine kurgulanan bir teknolojidir. Bu teknoloji ile Ford Trucks aracınızın motor bakım zamanı geldiğinde alacağınız uyarı ile bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Standart mekanik bakımlar; aracınızın kilometresine, motor çalışma saatine ya da kullanım zamanına göre (hangisi daha önce dolarsa) yapılan periyodik uygulamalardır.

Bu kapsamda aşağıda belirtilen aralıklarda mekanik bakımlarınızı yaptırın hem kendinizi ve aracınızı koruyun hem de aracınızın değerini hep maksimumda tutun.

Designed by Konseptiz