Hakkımızda

360 Derece Ağır Ticari Araç Hizmeti

Büyükkarcı olarak bizler, global markalarımız, geniş ürün portföyümüz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile bölgemizdeki ağır ticari araç sektöründe akla ilk gelen markayız. 130 kişilik uzman ekibimizle, araç sahiplerinin ve şoförlerin daha iyi standartlarda, daha mutlu hizmet vermeleri için tutkuyla çalışıyoruz.


Ege Bölgesi'nde, 21.000 m2 alana kurulu 4 tesiste Ford Trucks, Lassa, Bridgestone, Alcoa, Bandag, Jantsan, İnci Akü gibi global ve ulusal markalarının distribütörlüğünü ve bayiliğini yapıyor; müşterilerimiz için değer yaratma misyonumuzla tüm hizmet standartlarını sağlıyoruz.


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve en uygun çözümleri geliştirmek bizim uzmanlığımızın, sorumluluklarımızın ve taahhütlerimizin çerçevesini belirliyor. 360 Derece Ağır Ticari Araç Hizmeti’mizle araçların kesintisiz olarak hizmet vermesine, işletme sürelerinin artmasına, karlılığın yükselmesine ve böylece şirketlerin iş hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz.


Tüm faaliyetlerimizin temelinde yatan ‘ Müşterilerimiz için değerli olanı koruma’ felsefemiz, Büyükkarcı marka kimliğini oluşturuyor. Bizler, verdiğimiz hizmetin sonucunda, tüm paydaşlarımız için daha iyi bir yaşam yaratabileceğimize inanıyoruz. Yolculukları, güvenli ve keyifli bir hale dönüştürmek için çalışıyoruz.


Hayat yolda olmaktır.


Biz şoförlerin taşıdığı sorumluluğun farkındayız.

Taşıdıkları şeyin sadece yük olmadığını; yolculuklarına umutlarını, hayallerini ve hasretlerini de çıkardıklarını biliyoruz.

Bu yüzden bizler, en zor koşullarda dahi müşterilerimizi yarı yolda bırakmayız. 

Çünkü,  31 yıllık yol arkadaşları olarak biliyoruz ki… 


Hayat, Yolda Olmaktır!


Designed by Konseptiz