Yönetim Kurulu Mesajı

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

 

1986 yılında “Bölgemizde ağır ticari araç denince, akla gelen ilk marka olmak” inancıyla çıktığımız yolumuzda, kurumsallaşmaya, inovasyona ve teknolojiye yaptığımız yatırımlar sayesinde emin adımlarla ilerliyoruz. Soma’da inşaat malzemeleri satışı  olarak başladığımız iş hayatımıza, 4 tesise dağılmış ürün ve hizmet ağıyla, 130 kişilik dev bir aile olarak Ford Trucks, Lassa, Bridgestone, Alcoa, Bandag, Jantsan, Otokar, İnci Akü, Anadolu Sigorta, HDI Sigorta gibi dev dünya markalarının bayisi olarak devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımız, iş süreçlerini iyileştirmeye ve geliştirmeye verdiğimiz önemin sonucunda bugün, global ve ulusal markaların Ege Bölgesi'ndeki en güvenilir iş ortağıyız.

 

Büyükkarcı olarak bizler, sadece kazanç odaklı bir çalışma prensibi gütmeden; ilişkide olduğumuz tüm paydaşlarımızın başarı ve memnuniyetine hassasiyetle özen gösterdik. Kuruluşumuzdan bu yana dört elle sarıldığımız üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimizle kendilerini güvende ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağladık.  Ağır ticari araç sektörü için değer üretmeye çok önem veren bir anlayışla, özveriyle, inançla çalıştık. 

 

Bu da bizi, sektörümüzün en beğenilen ve en saygı duyulan markalarından biri haline getirdi. 

 

Markamızın gelişiminde, ülkemizin ve toplumumuzun büyümesini ve refahını her daim önceliğimiz olarak kabul ettik. Yatırımlarımız ve yarattığımız istihdam fırsatları ile Türkiye’mizin ekonomisine katkı sağlamayı, sponsorluklarımızla toplumumuza destek olmayı, eğitim programlarıyla çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine ön ayak olmayı kendimize vazife edindik. Toplum olarak daha iyi bir dünyada yaşama hedefimizle, eğitim, bilim, spor ve sanat kuruluşları ile ortak projeler üretiyor; toplumumuzun kalkınması için üstümüze düşen sorumluluğu mutlulukla gerçekleştiriyoruz.

 

Değerli dostlarımız,

 

Otuz birinci yılını kutladığımız Büyükkarcı, yıllar geçtikçe gençleşti; girişimci ruhunu ve dinamizmini korudu. 

 

Tüm bu gelişmelerin ışığında, Büyükkarcı olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlara katkılarından dolayı tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

Turgay Büyükkarcı & Tümay Büyükkarcı 

Designed by Konseptiz