2. El

En Avantajlı 2. El Araçlar Büyükkarcı’da!

Büyükkarcı, birinci sınıf, 2. el ağır ticari araçlarda en doğru adrestir. Uzman satış ekibimiz, ihtiyaç ve finansal durumunuzu göz önüne alarak, sizlere en uygun araç seçeneklerini sunuyor.

Ege Bölgesi'ndeki en büyük servis ekibine ve teknolojik altyapıya sahip olmamızın verdiği operasyonel gücümüzle 2. el araçlarımızı en küçük detayına kadar inceliyoruz. Tüm teknik kontrolleri yapılan araçların gerekli onarımlarını yapıyor, tramer hasar geçmişinin yer aldığı detaylı bir ekspertiz raporu ile satışa sunuyoruz. Seçtiğiniz aracı şirketinizin ihtiyacına göre modifiye ediyor, araca uygun bakım ve onarım paketleriyle birlikte teslim ediyoruz. Tüm süreçte, 2. el araçların tam koruma altında olmasını sağlayacak sıkı kalite standartlarımızı uyguluyoruz. 

Sektörümüzdeki rekabetin zorluğunun ve artan maliyetlerin rekabetteki öneminin farkındayız. O yüzden, beklentinizi karşılayacak yüksek kalitedeki 2. el aracı, en iyi fiyatlar ve Koç Finans’ın özel finans çözümleriyle birlikte sizlerle buluşturuyoruz. Başvuru, onay ve kredi işlemlerinizi sizleri Büyükkarcı şubelerimizde misafir ederken tamamlıyoruz.

Yüksek performanslı, güvenilir ve ekonomik bir 2. el aracın sizi rekabette bir adım öne geçireceğine inanıyoruz.


Designed by Konseptiz