SİGORTA

SİGORTA

Filonuzu Koruyoruz

Büyükkarcı olarak, yıllardır müşterilerimizle güvene dayalı olarak geliştirdiğimiz iş birliğimizi sigorta hizmetimizle destekliyoruz. Sıfır ve ikinci el araçlarınızdaki hasar, hırsızlık, yangın ve zayiat gibi riskleri gündeminizden çıkartıyoruz. Sadece aracınızı korumakla kalmıyor, sigorta çeşitlerimizle, şoför ve yolcuları da güvence altına alıyoruz. Standart kasko ürünlerimizin yanında, vereceğiniz taahhüt ile, Ford Trucks araçlarına özel 3 yıl boyunca sınırsız kilometre bakım garantisi hizmeti veriyoruz.

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden Anadolu Sigorta, HDI Sigorta ve Ford Trucks Kasko iş ortaklığıyla yolunuza güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. Can ve mal güvenliğini tehdit edebilecek tüm teknik arıza ve kronik sorunlara karşı önlem aldığımız gibi, potansiyel bir tehdit unsuru karşısında da araç genel sigortası ve parça bazındaki teknik servis, bakım ve sigorta hizmetimiz ile yolculuklarınızı güven altına alıyoruz.

Motorlu araçlarda yasal mevzuatlar tarafından zorunlu kapsama alınan araç sigortası potansiyel bir araç kazasına karşı araç sahibini hem maddi hem de yasal bazda garanti altına alan bir üründür. Kaza sonucu teminat altına alınan can ve mal kaybı giderlerinde kazazedelerin ve araç sahiplerinin sigorta sahibi olmaması durumunda ciddi yaptırımlar olacaktır. Büyükkarcı olarak müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamasını önlüyoruz.